| Didiuxx a întrebat:

Am auzit de ceva aviz epidemiologic pe care va trebui sa-l facem cei care mergem in tabara.In ce consta acest consult sau aviz?big grin

Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Va trebui sa mergi la medicul de familie ca sa iti dea o adeverinta medicala cu vaccinurile facute si care sa ateste ca esti clinic sanatoasa.

| Aciu_Denisa_1995 a răspuns (pentru Abh):

Daca nu avem unul dintre vacine facute ni se face pe loc?

2 răspunsuri:
| Aciu_Denisa_1995 a răspuns:

Si eu trebuie sa ma duc sa-l iau si de exemplu daca nu am niste vacine trebuie sa le fac?!