| MihaiIulian03 a întrebat:

Buna
am avut un accident si m-am ales cu o cicatrice pe nas
dupa ce a cazut crusta a ramas o pata rosie acolo
nu stiti in cat timp ar putea trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Folusește crema de galbenele.Se va diminua roșeata si se va estompa treptat.Mai ales ca și soarele asta de primavara cu adierea ușoara a vantului te va bronza.

1 răspuns:
| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Vindecarea tine de la o persoana la alta.

Sanatate!