| Miron_Sanda_1990 a întrebat:

Buna am dureri in jurul cotului si mi sa inrosit ce ar putea fi?
Va rog raspuns rapid ma doare extrem de tare si daca e nevoie durerea a inceput de azi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pune o compresa calda. Daca zona este umflata, inrosita iar durerea persista de mai mult de 2 zile, mergi la un medic sa te consulte, eventual la urgente daca nu suporti durerea inca o zi.

1 răspuns:
| Cimped a răspuns:

Probabil ai stat prea mult in cot. Ar trebui sa treaca in 2, 3 saptamani.