| Lazar666 a întrebat:

Bună! Am făcut avort medicamentuos. Acum 2 ore mi-am administrat ovulele însoțite de un Ob(la indicația medicului) pot merge la toaleta sau mai trebuie sa aștept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti hermafrodit?
Vad in alte postari ca esti barbat... ori aici spui ca tu ai facut avort. (chiar folosesti persoana 1, singura "am facut".)

Din cate stiu eu, avortul medicamento se face numai sub asistenta medicala, pentru ca este f periculos.