| panda3 a întrebat:

Bună, am foarte multe puncte negre pe nas și nu știu ce să fac ca să scap de ele. Poate mă ajutați cu ceva rețete naturale sau ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| panda3 explică:

Nu ca sunt char negre si se scurg(inainte le scurgeam si mi-au aparut mai multe dar am iincetat sa le scurg)

| petre059 a răspuns (pentru panda3):

Vezi sa de-a o picatura de sange, altfel ramane radacina acolo, de aceea nu scapi de ele.Doare intr-adevar dar orice "baba"tine la frumusetea ei si sufera nitellaughing)

| antisnow a răspuns:

Te duci la farmacie si ceri solutie pentru puncre negre.

| panda3 explică (pentru antisnow):

Dar vreau ceva fara sa ma duc la farmacie