| andreeaioni123 a întrebat:

am fost azi la solar pentru prima oara si am stat 6 minute fara sa ma dau cu crema sau ceva doamna de acolo mi-a spus ca solarul este mai slab(in sala respectiva sunt doua solare unul mai puternic si unul mai slab), fiind prima sedinta am optat pentru cel mai putin puternic. nu am arsuri, nu m-am inrosit, doar ma ustura foarte foarte putin pielea as vrea sa stiu daca maine este in regula sa ma duc sa stau 9 minute si sa ma dau cu crema pentru acceleraria bronzului. Ce ziceti este ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Scumpo de ce nu da-i intrebarea asta, unde mergi la bronz? duduia care te conduce in camera ce face? trebuie ea sa-ti explice care este procedura, nu tu sai spui.Maine cind mergi neaparat foloseste crema pentru bronz, niciodata nu te bronza fara protectie, urmarile sunt grave. Fii atenta.

| OriginalSauNimic a răspuns:

Nu prea cred ca e ok