| Nutella123456789 a întrebat:

E urgent.Am pus niste lipici pentru soareci si pe lipici am pus o bucata de mancare.Si cainele meu a mancat-o. E toxic? Poate pati ceva? Va rog ajutati-ma sunt tare speriata.

Răspuns Câştigător
| Adinuush a răspuns:

Draga mea nu cred ca ai dc sa te sperii straight face ptc si pisica mea tot asa face eu pun o bucata de sunca acolo si ea cand se prinde soarecele mananca si sunca si soarecele si totusi sunt de pe lipici asa ca BAFTA :*!

3 răspunsuri:
| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Depinde. Dacă cățelul se simte bine înseamnă că nu este grav. Dar pentru a preveni alte complicații, dă-i să bea lapte proaspăt deoarece taie efectul produsului care i l-ai dat.
Succes!

| Ezlot a răspuns:

Du-te la medic lipiciul acela e toxic. daca cainele se simte rau sau nu mai are pofta de mancare...du-te de urgenta la veterinar.

| studmed a răspuns:

Da-i sa manance lapte. Laptele neutralizeaza cat de cat otrava.