| templemadalina a întrebat:

Am fost operata acum doua luni in spate la apendicita, vreau sa merg la solar afecteaza ceva? Stiu ca nu e sanatos dar noh nu merg tot timpul, nu prea pot sa stau la soare si is alba ca zapada, astept pareri. Multumesc! kiss kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La apendicita n-aveai cum sa te operezi! Te operezi la apendice. Apendicita este boala. Operatia se face in fata nu in spate. Nu stiu la ce te-ai operat dar dupa doua luni oricum s-a inchis. Nu-i problema. Dar acum cand este soare afara de ce te-ai duce la solar?