| ColorfulRainbow a întrebat:

Am fost plinuta si am slabit cam mult. Acum as vrea sa ma ingras putin ca sa am forme,sani si fese mai mari. Dar as vrea sa ma ingras sanatos,sa pun masa musculara nu sa am burta sau picioare groase. Ce si cat sa mananc? Dar ce sport imi recomandati? Nu imi permit sa umblu la sala. Va rog cei care va pricepeti, niste sfaturi!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

Pai in primul trebuie sa-ti asiguri vitaminele si un aport usor crescut de proteina (nu prea mult ca dai in alte probleme).
Sporturi sunt garla: inot, tenis, baschet, chiar si alergari prin parc. Incearca ca la un moment dat, dupa o incalzire temenica sa faci efort la capacitate maxima pentru cateva minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei mananca cu pofta! Ia ce iti place sa mananci si da-i bataie. Dar tot nu inteleg de ce toate femeile vor sa fie slabe ca acul? Oricum asa te vreau voinica sa fi grasa si frumoasa! Succes