| ColorfulRainbow a întrebat:

Am slabit cam mult si nu prea am forme sad. Sani si fese mici crying... le-as vrea putin mai mari. Ce sa fac sa ma ingras sau vor mai creste cu timpul? [am 16 ani]. Sincer mi-e frica sa ma ingras sa nu am iar burta sau picioare groase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Stai linistita, ai timp destul sa te dezvolti. Daca chiar ti neaparat sa faci forme iti sugerez sa mergi putin timp la sala.Succes :*

| WR104 a răspuns:

Esti ok asa, mie imi place de tine.
Nu te mai agita atat, o sa cresti, ai doar 16 ani, multi inainte.
Numai bine!

| Empathizer a răspuns:

Sanii vor mai creste putin, daca nu te apuci de tot felul de diete.

Fesele le poti dezvolta facand exercitii pentru muschii fesieri.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Buna :) zambeste nu fi trista :)
E posibil ca acum sa nu iti fi crescut dar pe viitor e posibil, totusi poti studia urmatoarele site-uri care te vor ajuta cu "mica"ta problema:
Pentru Fund: http://femeiafit.ro/......-si-ferme/ dai jos de tot unde o sa trebuiasca sa pui numele tau si id-ul dupa care iti vine pe mess un mesaj cu link-ul pentru descarcare.
Pentru Sani:http://grapefruits.wordpress.com/......i-frumosi/
Iar acest site este pentru a avea un corp frumos precum(uitate pe site si ai sa vezi) http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html#tabs-2
In caz de nu ai inteles sau mai ai nevoie de ceva sa ma anunti.
Pa-pa.

| lSummerl a răspuns:

Vrei sa te ingrasi? Iti recomant 3 saorme pe zi la micdejun pranz si cina

| iluminous a răspuns:

Cu timpul te vei maturiza draga mea la corp. ai grija de sanatatea ta si de silueta si ramai slaba. o sa vezi ca vei avea formele dorite dupa ceva timp. ai incredere in mine.