| AnONimAByY21 a întrebat:

Buna,am gasit o catelusa pe strada...in viitor cand v-a mai creste cam cat ma va costa sterilizare ei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TofanCristi a răspuns:

Varsta ideala pentru sterilizare este intre 6 si 7 luni pentru rasele mici si intre 10 si 12 luni pentru rasele mari.
Depinde si de veterinar, dar cred ca e in jur de 80, 90, poate 100 de lei.

4 răspunsuri:
| LucianStroe a răspuns:

Cine te-a invatat sa scrii in halul asta?

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salutare, stiu ca e in functie de kilograme dar iti dau un link pentru o informare mai corecta.
http://drdaffy.wordpress.com/
numai bine

| Girl25 a răspuns:

Heii happy Sterilizarea se face in functie de KG.
Depinde si de catelusa, cat va mai creste..Am citit pe net multe dar fiecare sunt diferite insa si veterinarul conteaza cat iti va cere pentru manopera.

Sper ca te-am ajutat. Funda?