| pinkqueen98 a întrebat:

Am gingivitacrying. Daca merg la dentist ce o sa imi faca? Voi ati avut asa ceva? ..este grav de tootcrying?:O..Sunt foarte speriatastraight face. Daca merg la dentist ce imi va face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pinkqueen98 explică:

Hai ma jetwinking. Decat sa comentezi asa mai bine taci:*

| 7Mary7 a răspuns:

Pai, banuiesc ca iti va da un tratament, ceva care te va ajuta oricum. Nu iti mai face atatea griji si du-te la dentist!

| voiebuna11 a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii... Du-te la dentist si
te rezolva el... Faza e ca nu trebuie sa intri in panica ca iti rezolva el problema...Succes!

| Loredana98 a răspuns:

Pai si mie imi curgea sange atunci cand ma spalam pe dinti, dar nu tare tare.Eu am folosit pasta de dinti Parodontax si mi-a trecut.