| alexia38 a întrebat:

Buna am hemoroizi si acum cand am fost la la baie am scuipat sange voare e grav

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Hemoroizii sunt la dos adică la popoucwinking, nu la cavitatea bucala laughing. Daca ai scuipat sânge înseamnă că ai vreo gingie cu probleme.
Ar veni de genul mi-a venit menstruația și scot mult sânge din gura, oare cum pot stopa asta? laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai scuipat sange poate fi de la o gingie, si nu e atat de grav mai ales ca asta nu are vreo legatura cu hemoroizii.

| Victoria18 a răspuns:

Hemoroizii nu au nicio legatura cu faptul ca ai scuipat sange... Probabil ai probleme cu vreo masea, sau ai gingivita etc...

| alexandruanghel a răspuns:

Hemoroizii nu au nici o legatura cu scuipatul sangelui. Sangele este probabil sa vina de la vreo gingie etc.

| celena a răspuns:

Scuipat sau vomat? Pana raspundeti, mergeti la Medic (macar de Familie)_

| alexia38 explică (pentru celena):

Am scuipat da de ieri am o durere ingrozitoare de stomac si nu stiu ce sa mai fac n-am asigurare medicala si la medic n-am cum sa ma duc