| SunShine a întrebat:

Am in jurul nasului niste bubite rosii nu stiu sigur ce sunt de fapthee hee... ce sunt? Cosuri, puncte negre sau ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| wolfer18 a răspuns:

S-ar putea sa fie si de la alimentatie.Cand faci vreo toxi-infectie alimetara, ori iti apar pe obraji, ori pe nas, ori in jurul nasului. N-am patit-o, dar au patit-o multi cunoscuti.Cati ani ai? Daca ai peste 17(inclusiv) nu prea mai au cum sa-ti apara.Eu pesonal am avut probleme grave cu acneea pe toata fata, dar am aproape 16 ani, si s-a cam incheiat.Au ramas niste semne mici care or sa dispara cu timpul, si totul de la magicul si minunatul Zineryt.Chiar face minuni.

| ArinaMK a răspuns:

Cosuri

| ONU_2429 a răspuns:

Cred ca sunt cosuri
daca vrei te poti duce la dermarologhappy

| SunShine explică:

A si apropo ce as putea sa folosesc fundahappy?

| brunethatanebuna a răspuns:

Si eu habar n-am ce sunt da am vreo 2 3 dar nu-mi place deloc