| Maria2341uv51 a întrebat:

Buna. Am inceput pentru prima dată anticoncepționalele in prima zi a menstruației asta fiind acum 10 zile și încă am sângerări la fel ca la menstruație. E vreun efect advers? Ar trebuie sa le întrerup sau sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic

| blairelovesmusic a răspuns:

Intrerupe-le. Cumpara Clorocalcin cu vitamina K. Costa in jur de 20 de lei. O sa mai stopeze, nu va mai fi asa abudent.