| Miki22222121 a întrebat:

Heeei, tot eu sunnnt happy
A trecut o luna de la chiuretajul pentru sarcina oprita din evoluție, la 3 săptămâni am avut sângerări, crezând ca este menstruație, am început anticoncepționalele milligest, acum după a 12 a pilula am început sa am sângerări ca la menstruație. A mai pățit cineva? Este menstruația care trebuia sa-mi vina de la chiuretaj sau este efectul advers de la anticoncepționale? Trebuie începută o noua folie de milligest sau continui cu aceasta pana se termina? Multuuuumeeeesc happy

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea, mergi la medic.
E singurul care iti poate da raspunsul corect.
Iubeste-te pe tine si poarta-ti de grija, nimeni altcineva n-o poate face mai bine ca tine.
Mergi la medic!
Multa sanatate iti doresc!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te pupăm si sa fi sanatoasă