| KatherineSophia a întrebat:

am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu in a10 zii de CM. din pacate prezervativul era spart ( gaurit putin ) nu a ejaculat in mine, doar la 3 sec dupa ce a scos-o. problema e ca am mai avut contact sexual inainte. de aceea pentru siguranta mea am ales sa iau pastila de a2a zii. dar efecte negative nu am avut? Si-a facut efectul? VREAU O PARERE :*
FUNDAAAAAAAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ai luat pastila... poti sa stai linistita, efectele negative ale pastilei nu sunt valabile pentru toate[nici eu nu am avut efecte negative]

2 răspunsuri:
| SisMusic a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa te duci la un medic ginecolog pentru a fi sigur o parere de pe net nu are nici un rost!
Bafta in continuare!winking

| nonameXD121314 a răspuns:

Daca nu a ajuns sperma in tine atunci nu ai nimica, iar aca ai luat o doza mica de medicament e bine ca n-are ce sa-ti faca rau