| Ally a întrebat:

Am lucrat toata luna Mai in fiecare zi pana seara tarziu si in cele mai multe zile nu am mancat nimic si am slabit 2 kg iar acum sunt acasa numai lucrez iar menstruatia trebuia sa imi vina in urma cu 10 zile, nu am ciclu regulat dar acum a intarziat foarte mult, sarcina e exclusa, din cauza tulburarii alimentatiei, al programului sau stresului imi intarzie? (Inca nu a venit)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Si lucrul intens la sala si schimbarea dietei si stressul puternic luate singure pot fi cauze de intarziere. Daca intarzierea ajunge la 2 saptamani ar fi totusi bine sa vezi un ginecolog.