| SoP222 a întrebat:

Am mai pus întrebarea asta joi(parca), am niste dureri (oarecum dureri), practic doar simt un discomfort in zona din dreapta a abdomenului. Astăzi am început sa simt acest discomfort si mai jos in zona dinspre abdomen si picior, sub buric in dreapta. Îmi e foarte frica, as vrea sa îmi spuneti (cei care ati avut) ce fel de simptome ati avut voi? Eu înafara de acest discomfort n-am avut altceva, am citit pe net ca alte simptome ar fi : greata/varsaturi, diaree, ameteli, pierderea poftei de mancare etc. Eu înafara de aceasta sa-i zic durere nu am avut si din cate am văzut daca ar fi apendicita ar trebui sa am dureri foarte mari. Ce credeti ca ar putea a fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Nu este ok sa gasesti raspunsul la intrebarea ta aici.
Du-te la un control la medicul de familie sau la spital. (in majoritatea cazurilor, sunt gratis).