| deliamaria13 a întrebat:

Am miopie si s vrea sa stiu cam cat costa lentilele de contact de vedere? sunt de unica folosinta? sau exista si unele pe care le folosesti de mai mult ori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katy9971 a răspuns:

Lentilele nu sunt chiar atat de bune... poti sa le porti doar cateva ore pe zi si trebuie sa-ti pui picaturi aproape non-stop si eu port ochelari si cand am vrut lentile m-am interesat si se schimba la cateva luni nu mai stiu exact... sper ca te-am ajutat
FUNDA?