| Iubireameamika a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutorul vostru... in weekend am fost plecata la niste amici, am umblat mult in oras pe jos, pe drum accidentat, m-am fortat la piciorul drept, cand calc pe picior pocneste la genunchi si ma doare nu exagerat, simt un disconfort se aude tare cum imi pocnesc oasele... Azi ma dor si muschii, ma resimt, foarte obosita. Aici in Anglia degeaba merg la medic la ei totul e normal. Ce as putea face cu genunchiul, ce sa iau ca tratament ca suplimente sau cu ce sa ma fac? Daca stiti ceva remedi naturale orice is bine venite multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ideea ca mergi degeaba la doctor.
du-te la doctor ca rezolva el

| Iubireameamika explică (pentru anonim_4396):

In Anglia e diferit?, efectiv nu iti face nimic, am stat 9 ore pe hol ca sa imi deea dupa 9 ore un paracetamol, is f nervoasa?