| RMG a întrebat:

Am nevoie de o dieta de slabit drastica,fara carne, fara lactate si fara nuci sau arahide. dieta trebuie sa fie rapida si fara grasimi.....imi puteti da un plan? va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu.

| Zenithf a răspuns:

Pentru cei care nu au inteles. Puteam sa umplu pagini cu povesti. Am ales sa spun nu, pentru ca problema este clara: "Imi spuneti cum ma pot imbolnavi cat mai repede, sa devin anorexica, sa ajung in spital si sa mor la 30-35 de ani?" "Nu iti putem spune, pentru ca noi nu vrem sa-ti faci singura rau."

| fabiola a răspuns:

Tu vrei o dieta fara proteine, fara grasimi, fara glucide ....pai a ramas dieta prin infometare! Dar merita sa te imbolnavesti de dragul frumusetii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă dietele,că nu ţine cu dietele!
Învaţă să mănânci,o alimentaţie săracă în calorii,multe legume şi fructe proaspete, nu prăjeli, carne fiartă, înnăbuşită doar, lactate slabe în grăsimi, evită orice fel de grăsimi, mai slăbuţ cu dulcele, înlocuieşte cu miere eventual şi MULTĂ MIŞCARE, ai numai de câştigat cu mişcarea, crede-mă!
Te pup!