| zebra12345 a întrebat:

Buna,am niste bubite mici de culoare alba in juru penisului,am inteles ca e de la transpiratie, s-a dus cineva la doctor? ce i-a dat? am inteles ca e des intalnita problema asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai inteles gresit, ce la tine e un diagnostic la altul poate fi altceva. doar un medic iti spune ce e si ce ai de facut

| lex79 a răspuns:

Asa? http://www.gbkderm.com/......-large.jpg

acestea sunt absolut normale, nu sunt simptomul nici unei boli.