| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am niste intrebari, nu inteleg de unde, și de ce am tensiunea 170/120 sau în perioadele calme este 150/90 și pulsul flucteaza între 60-160 nu ma surprinde ca sunt tanar, dar am fost internat la spitalul de recuperare, nu mi s-a găsit nimic, la UPU am fost de N ori am un dosar întreg acasa, nimeni nu știe să mi dea un diagnostic.

Tot ce stiu eu este ca am Borderline și cam atât.

M am săturat de aceste limitări de sănătate cum încep o activitate mai solicitantă sunt gata imi da sângele pe nas si cad jos ca o legumă, dar doctorii imi zic ca sunt sănătos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mihaita32 a răspuns:

Faptul ca esti tanr nu inseamna ca esti neaparat si sanatos
Consulta un medic specialist. Nu te juca cu astfel de simptome.

Poti sa iti faci o parere si de pe net sau de la altii dar parerea specialistului conteaza.

https://www.mediculmeu.com/......urilor.php

Tratament cu argila:
https://www.esanatos.com/......l22772.php

sper sa fie de folos