| SlowLikeSnow a întrebat:

am niste pete rosii ca si cum ar fi o iritatie dar seamana mai mult cu niste acnee mai mici langa nas dar putin mai departe de el. Stiti niste ceaiuri ceva? va rog urgent ca maine la 14:00 trebuie sa ies si nu pot iesi asacrying. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ceai de musetel, salvie sau coada calului. Dar nu cred ca iti trece intr-o zi. thinking
Si produsele apicole sunt bune, cum zice @doar.pentru.voi.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da-te cu crema apidermin.Se va retrage pana maine.happy daca nu ai, maine sa te dai cu fond de tenhappy