| Iana19 a întrebat:

Bună! Am o carie la un dinte nu îi grav, arata ca o pată puțin înegrită. Oare imi poate recomanda cineva un dentist din Alba Iulia unde o plombă să fie pânâ în 100 de lei? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca gasesti chiar cu 100 de lei, dar cu 150 de lei sunt sigur ca gasesti cabinete, de obicei plombarile la cariile superficiale se fac dintr-o singura sedinta deci scapi oarecum ieftin. Eu recent mi-am plombat 2 masele si am dat 300 de lei, in aceeasi sedinta le-am primit pe amandoua :)
In ceea ce priveste cabinetul stomatologic eu nu m-as duce la cel mai ieftin, eu m-as duce acolo unde igiena si mai ales sterilizarea se face ca la carte, pentru a nu contracta vreun microb
citeste la toate cabinetele in parte recenziile userilor ce au scris si vezi si ce calificative au dat 5 stele e PERFECT sub 5 (4-4,5) e bine, sub 4 stele e NASPA https://www.google.com/......ps?/search si:; mv:[[46. 1013351,23. 5887532],[46. 059846799999995,23. 5488218]]; tbs:lrf:! 1m4! 1u3! 2m2! 3m1! 1e1! 1m4! 1u2! 2m2! 2m1! 1e1! 2m1! 1e2! 2m1! 1e3! 3sIAE, lf:1, lf_ui:2

| Frank51 a răspuns:

Prețul pentru material compozit este în funcție de cantitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in 100 nu exista...doesn't exist.