| DianaMaris1996 a întrebat:

Bună, am o durere intre omoplati de cateva luni, practic sunt de fapt niste crize de durere, acestea se declanseaza dupa o masa copioasa sau dupa efort, am fost si mi-am facut un film la plamani si totul e ok, cand fac crizele acestea ma si inteapa cand respir, mi-a amortit si piciorul drept de la genunchi in sus. nu stiu ce sa mai fac, unde sa ma mai duc? Mi-am facut si analize de sange, am fost si la cardiolog. crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexMh a răspuns:

Pai din cate imi spui mie pare o problema de coloana... vezi sa nu ai vertebre tasate, fa-ti o radiografie la coloana. Problemele la coloana in general dau amorteala si dureri in tot sistemul osos, senzatii cum ca te "taie".