| AnonimulxD112 a întrebat:

:* am o intrebare. happy Acuma 1 saptamana mi-a intrat in ureche apa cu clor de la 1 Mai. happy Sii m`a durut ingrozitor.Sii mi-au luat parintii ceva solutie dar dupa 3-4 zile tot nu mi-a trecut si mi-au luat solutie mai tare.Aceasta solutie a avut efect si mi-a trecut si de ierii am vazut pe vata[ ca aveam vata in ureche] ca era plina de sange. straight face Intrebarea este ca este normal sa iti curga sange din ureche?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un doctor, poate ai facut o infectie.

Pa, pa.

1 răspuns:
| D3X73R a răspuns:

S-ar putea sa fi avut otitabig grin du-te la un medic ORL