| barbii16 a întrebat:

am o intrebare. daca mereu mi-s reci mainile chiar daca este cald sau frig, as putea avea o boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Unii oameni(probabil este şi cazul tău,nu ştiu)sunt mai friguroşi de fel.şi când îţi este frig,vezi că şi corpul,, ingheată". probabil de-aia ai tu mâinile aşa.şi mama are mâinile mai reci tot timpul, iar ea este foarte friguroasă, având în vedere ce cald este afară.aşa sunt unii oameni, poate aşa eşti şi tu.acum am dat şi eu cu presupusul..nu ştiu sigur.eu zic că ar trebui să apelezi la Googlelaughing el sigur va şti ce ai.

2 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Este din cauza circulatiei sangelui nu-ti face griji si eu am patit asa. O influienta destul de mare o au si schimbariiile de temperatura. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| Allexssander a răspuns:

Ar trebui cel mai bine sa consulti un medic.Este o problema cu circulatia sangelui, stai linistita nu este grav dar trebuie sa mergi la medic oricum.Sunt multe persoane care intampina aceasta problema in perioada rece a anului.