| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare de care imi e cam frica de raspuns dar asta este, trebuie sa aflu. de cateva zile am o durere de cap. ma simt obosita(mi se intampla sa imi fie si foarte somn), senzatia de maini si picioare reci, sensibilitate la lumina, transpir. ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Esti pe moarte! Sau ai stat prea mult cu ochii beliti pe calculator!

| Fragile a răspuns:

Probabil e de la stres sau agitaţie, dar cel mai bine ar fi să consulţi un medic.

| Snowal15lea a răspuns:

You are a vampire O.O +. Scuze nu ma pot abtine.Du-te la medic si vezi ce ai.

| FuckSchool a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care ar trebui sa ti-l dam noi ar fi acela ca trebuie sa te duci la medic.

| kx123 a răspuns:

Nu suntem noi in asa masura incat sa iti dam un raspuns corect. Cel mai indicat ar fi sa te duci la un consult medical.

| axel112 a răspuns:

E din cauza vremi dintr-o data s-a facut foarte frig si a inceput sa ninga o sa treaca sau poate ai prins vreo viroza sau poate ai facut alergie la ceva esti sensibila pentru un diagnosti bun si la subiect du-te la medic

| ANDREIAd a răspuns:

Noi doar presupunem ce ti se intample. du-te la medic daca te simti asa de rau. la un medic bun

| deeli a răspuns:

Ar fi mai bine sa te duci la medic.