| 17elf a întrebat:

Am o intrebare...
De ieri a inceput sa ma doara jos in partea dreapta a abdomenului intre zona de buric si sold.
Ma inteapa cand rad si putin cand stau. Am scaun rosiatic si nu am mai avut asa pana acum. Credeti ca as putea avea apendicita? Pe zi ce trece ma doare tot mai tare. Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chrislvdarkness a răspuns:

Si eu am patit la fel, pana acum 1 an desigur, ma durea din an in an in aceeasi perioda -.- Cel mai bine e sa mergi la medic, mereu imi rezolva problema, si odata a depistat ca as avea piatra la rinichi... Sunt mai multe cauze

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerea mea este să mergi cât mai repede la medic.
Pa, pa.