| IoioioSamiel a întrebat:

Buna, am o intrebare,intr-o dimineata m-am trezit si m-am uitat in oglinda, eu vazand ca am un fel de chestie uscata aproape de gura de culoare mai inchisa in visiniu sau chiar negru si am zis ca poate e sange si dupa mi-am dat seama ca era sange sau nu stiu, dar ce altceva putea sa fie? Cand l-am luat avea o culoare rosiatica si l-am luat si cred ca venea de la gura dar nu aveam nici o rana, peste tot pe fata nu aveam nimic, nu era un semn sa fi venit de la o parte anume, adica fata mea nu avea nimic, nici de la urechi, nici de la nas nu avea cum. Era doar sange adunat pe obraz fara o urma de ceva ..vi s-a mai intamplat si voua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate că ți-ai stors vreun coș și ai uitat de el.
Că vampiri nu există ca să zici că ai făcut cine ști ce lucruri seara și dimineața să te fi trezit cu sângele altora la gură. (◠‿・)—☆

| Cksihja a răspuns:

Mi s-a întâmplat. uneori să mă tai și să nu bag deseamă, odată m-am tăiat la picior și n-am observat și mă uit ce e ud atâta și ce să vezi piciorul era plin de sânge.