| Meli234 a întrebat:

Bună, am o întrebare, m-am operat acum 3 luni de chist sinovial la gleznă și am călcat strâmb și s-o desfăcut operația și dupa aia s-o închis, dar vreau să menționez că acolo la locul acela unde m-am operat mă doare foarte tare și mi s-a înroșit și s-o umflat. Ce aș putea face în cazul acesta? Si îmi pulsează acolo în locul operat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SuperCoolDude a răspuns:

Nu mai puneti intrebari medicale pe internet.

Pentru raspunsuri de genu exista medicul de familie si medicul de specialitate.