| Crinaeve a întrebat:

Buna am o intrebare
Mi-a fost scoasa splina acum 3 luni
Si am auzit ca nu mai poti face copii e adevarat
Daca stiti va rog raspundeti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

laughing aia da, tot ce se poate, daca la tine splina este pe post de scula, ori de uter, ovare etc asa o fi.
Dar ca idee cam cate clase ai? Ai fost pe la scoala asa macar pana in clasa a 8 a?

| Crinaeve explică (pentru relian):

Am intrebat nu traba sa raspunzi in batjocura gajeule
Aia te manca pe tine daca am fost eu la scoala?

| relian a răspuns (pentru Crinaeve):

Intrebam,pentru c de mergeai la scoala, acolo mai inveti cateva chestii elementare, aia e tot.
Daca ai fi raspuns ca nu ai trecut si pe la scoala, atunci raspund, inteleg ca nu ai fost, nu ai de unde sti happy

| NunuNini a răspuns:

Daca intr-adevar e vorba de splina, nu e adevarat. Nu are nici o legatura.
In schimb, mare atentie la alte boli, la anemie, la imunitate.

| Emma24dsxd a răspuns:

Da ce legatura are splina cu reproducerea?!

| Iasmina1999 a răspuns:

Nu are nicio legatura, poti sa stai linistita.

| Ambemve a răspuns:

Nu are treaba splina