| marius007 a întrebat:

Buna am o intrebare pentru voi! am 15 ani si as vrea sa ma apuc de sala. am de gand sa tin 1 luna o cura de slabire stricta ca sa mi se duca putin grasimea de pe pectorali? ce ziceti sau sa ma apuc direct de fiare? tare? adica daca pun muschi peste grasime ce se intampla?sadFunda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"daca pun muschi peste grasime ce se intampla", se intampla ca n-ai citit o carte in viata ta, de poti intreba asemenea tampenii

| marius007 explică (pentru Cosmin86):

Sa te chis in freza. tu ce citesti amintiri din mata

| Cosmin86 a răspuns (pentru marius007):

Vezi, analfabet, "mata" se scrie cu cratima, dar ce sa stii tu, crescut la coada vacii

du-te inapoi la sapa, esti prea prost sa te bage cineva in seama

| Mihaela1964 a răspuns:

Du-te la sala, nu se pun muschii peste grasime, dar e posibil ca sa scazi din masa musculara printr-o cura de slabire gresit tinuta.