| Anca1503 a întrebat:

BUna! Am o mica MARE problema.Trebuie sa imi pun aparat dentar dar astazi am fost la medic si mi-a spus sa imi pun aparat dentar metalic... ma gandeam sa imi pun ceramic dar mi-a spus ca acel metalic costa 4000Ron. Am auzit ca acel ceramic este mai scump. Cam cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PopescuAdina a răspuns:

In jur de 1300 euro. Depinde de cabinet.
Acu cateva luni si-a pus o prietena la unul dintre cei mai renumiti doctori din oras, a costat-o 13oo euro.

| etudor a răspuns:

E mai bun cel metalic. A purtat si nepoata mea 1 an. CEL din ceramica nu-i asa rezistent

| kata100 a răspuns:

Eu mi-am pus din ceramica am 14 ani si am dat 25 de mil pe elbig grin