| PisicutaPisy14 a întrebat:

Buna happy
Am o mica problema si sper sa ma puteti ajuta.
De 4 zile ma doare burta jos când cand ma ridic din pat si cand ma aplec. Stiti cumva din ce cauzacauză si un remediu?
Vreau sa-mi treacă cat mai repede ca vreau sa ma pun sa fac abdomene si nu pottt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie apendicita.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Poate ai febră musculară de la făcut abdomene.

| popadrian96 a răspuns:

Daca esti fata e posibil sa fi racit la burta, nu are nici o legatura febra musculara cu durerile de burta si crampele, sun posibile mai multe variante
-daca esti insarcinata la fel,,
-daca vine musafirul

Incercati produse biologic active sau analize

Funda happy