| nuconteaza777 a întrebat:

Buna, am o problema.
Am momente când mi-e foarte foame,iar atunci când mănânc,nu mă simt niciodată sătulă și încep să mănânc prea mult,iar din cauza ca mănânc prea mult decât pot, începe să mă doară stomacul și oricum nu mă simt sătulă, de parcă nu am mâncat deloc... Ce pot face? Ar trebui să fac vizita medicului sau exagerez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu la medic, ci la psiholog.

| laurentiutirei a răspuns:

Hmm
Si eu am avut asta incearca sa mananci paine neagra dar sa contina proteine si iti garantez ca vei simti ca ai mancat happy
Painea alba e pff nu te satura cea neagra da incearca