| OchiCaprui112 a întrebat:

de cateva zile simt un fel de gol dureros in stomac... e ca o foame continua dar cu toate acestea nu pot sa mananc aproape nimic (nu am deloc pofta de mancare). Am reusit sa mananc cate putin cu forta si durerea inceta pentru cateva minute. mentionez ca am mai avut pribleme cu stomacul inainte. Vineri mi-a fost si putin greata. Credeam ca este din cauza despartirii de iubit dar acum incep sa cred ca nu e asa deoarece durerea e din ce in ce mai mare. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa mergi la medic. Cred ca ai gastrita sau chiar un ulcer