| TresJolie a întrebat:

De 2 zile, am o problema.Dupa ce mananc (nu chiar tot timpul) ma doare stomacul si simt nevoia sa merg la toaleta. Aproape tot timpul,dupa ce termin de mancat, incepe si stomacul sa ma doara. Eu nu mananc foarte multe dulciuri si nici nu beau suc foarte mult. Ce se intampla aici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te vadă un gastroenterologul!
Pa, pa.

| Liiiax99 a răspuns:

Incearca sa iei niste pastile de stomac, poate te ajuta.
! Ai grija ce pastile cumperi!

| maria33 a răspuns:

Ai putea avea o indigestie de la alimentele mancate probabil

| Andr33ya a răspuns:

Pai... POate,, te-ai stricat '' la stomac. Renunta la anumite alimente si pentru o zi mananca covrigi cu apa plata si lamaie sau fara. Intr-o zi 2 o sa-ti revii. La mine merge. Funda?

| draguthika a răspuns:

Inseamna un singur lucru: ESTI GRAVIDA!