| Céline7 a întrebat:

Am o problema care ma cam sperie : De cateva zile am racit si ma doare rau in partea stanga la coasta si durerea ma tine de cand am racit... ce sa fac? ce sa intimpla cu mine? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KurseMarkSasuke a răspuns:

Consulta un doctor sa nu fie ceva grav.Cand e vorba de probleme de sanatatecum ar fi cazul tau sa te duci. Poate sa fie apendicita si raceala sa fie separata. Poate ai racit de la curent, frig etc.Dar durerile sunt periculoase.

3 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Poate fi ceva pulmonar te adresezi medicului de familie pentru o consultatie si eventual,dacă el decide, o radiografie pulmonară. Apendicele nu are nici o legătură, este in partea dreaptă.

| DrunkenRat a răspuns:

Chill! Trece de la sine happy.

| DIUTZADEEADEYAANDREEAJUCSOR a răspuns:

In primul rand consulta un medic.