| Anonimow a întrebat:

Am o problema cu mana dreapta, mereu o simt moale adica nu am forta sa strang nici pumnu, la inceput imi era greu sa strang pumnu dar vad ca cu timpul devine pana in umar toata mana moale.De la ce patesc asta? mana stanga este buna si totusi eu sunt dreptaci.Ciudat este ca daca fac flotari sa zicem si mi se pompeaza bine mana am forta sa strang pumnu, sau daca merg pe strada cu mainile scoase din buzunar si mi se racesc bine mainile la fel observ ca pot strange pumnul. Funda si mersi de raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Trebuie sa faci flatari si exista chestia aia pentru palme care face sa strangi mai tare scuze nu stiu cum se numeste ala dar cu cate va saptamani de antrenamente o sa-ti treaca

| Cosmin86 a răspuns (pentru Christian826):

Cuvantul "flatari" nu exista

Esti analfabet?

| Christian826 a răspuns:

Am vrut sa scriu flotari vai ce problema am scris gresit un cuvant
dar stiai tu ce voiam sa scriu insa esti atat de tampit si smecher sa comentezi macar daca ai da un raspuns cu care ajuti ar fi mai bine decat sa comentezi dar nu trebuie ca stiu ca esti fraier si asa o sa ramai mereu

| Christian826 a răspuns:

Nu joc eu jocuri ca asta copilaresc sa cert cu prosti ca tine si spun in fata daca vrei ca nu imi e frica de nimeni dar in niciun caz de un copil
eu nu am toata ziua la dispozitie ca sa raspund la toate raspunsurile esti numai un prost care sta in fata calculatorului toata ziua