| GIRLS10 a întrebat:

.am o problema cu maxilarul. Pana acum cateva zile imi traznea din ce in ce mai des..mai ales cand mancam. Acum nu pot deschide gura prea mult pentru ca ma doare..am citit pe net ca e vorba de mandibula.Ce as putea face? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| magners a răspuns:

O cauza ar fi dintii strambi si nealiniati, asta daca e si valabil pentru tine. aparatul dentar e solutia.