| DiandraJo a întrebat:

Am o problema cu menstruația.
Deci am 16 ani și mie mi-a venit la 15 ani, mai exact pe data de 8 martie 2017, m-a ținut 8 zile și apoi in luna aprilie am mai avut încă de 2 ori menstruație, dar de 2-3 zile. Menționez ca în martie la sfârșit, am fost internată în spital și când am ieșit de acolo mi-a venit iar, dar a durat doar o zi.
După luna aprilie am avut o pauza de 6 luni, dar vara îmi venea un lichid maro deschis și îmi trecea la câteva zile de la apariție
În septembrie iar mi-a venit și a durat 8 zile, apoi am avut o pauza pana pe 7 ianuarie 2018 și m-a ținut o zi
De atunci nu mi-a mai venit, la ginecolog nu m-am dus(nu cred ca e cazul sa merg acolo acum) la endocrinolog mă bate gândul să mă duc.
E normal sa-mi facă așa?
Precizez ca în momentul de față iar am lichidul ăla maro deschis, dar acum s-a transformat întrun galben ciudat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

NU e normla sa iti vina o data la asa o perioada de lunga, mergi la endocrinolog si vezi ce se intampla.

1 răspuns: