| doolce_5899 a întrebat:

Am o problema....de 4 luni mi-au aparut niste pete pe umarul stang. Sunt albe, destul de mari. Cateodata ma mananca, dar nu tot timpul. Mi-am facut programare la doctor, dar ma pot duce tocmai luna viitoare. Cine s-a intalnit cu aceasta problema, il rog sa imi raspunda. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O ciuperca am avut asa ceva. te duci la farmacie si iei nizoral crema sau clotrimazol iti dai cel putin 27 de zile dupa primele 14 zile o sa treaca o sa vezi se vor reduce si vor disparea. tot odata incearca sa te speli cu un sapun care sa aiba un ph neutru sau cu protex antibacterian este ok si sa eviti alte creme toata perioada asta. dai de 2-3 ori pe zi! funda

1 răspuns:
| DLeonard a răspuns:

Ai umblat in ultima vreme prin praf? Este posibil sa ai o alergie.