| AdyM14 a întrebat:

Am o problema de cateva uni am niste pete albe pe bratul stang din ce cauza au aparut si ce sa fac sa dispara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Este posibil sa fie o infectie a pielii produsa de o ciuperca (Tinea/Pitiriazis versicolor). Ar fi bine sa mergi la medicul tau de familie. http://www.i-medic.ro/......versicolor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consulta un medic.

| Krissツ a răspuns:

Pai poate e ceva genetic, poate si mama ta sau tatal tau au avut asa ceva, iti dau un sfat du-te la medicul de familie si spune-i situatia ta si poate iti da un tratament ceva. sad Succes! big grin