| RoxannaRoxannax a întrebat:

happy Am o problema de cand sunt mica :
Am cearcane,am decupura foarte mare sub ochi si nu stiu ce sa mai fac. Parca n-as vrea toata viata in fiecare zi sa stau macheata sa nu se mai observe cercanele. Dorm suficient,uneori prea mult,mananc bine(vitamine,proteine), nu stau la calculator mult ( max. o ora ), am incercat tot feluri de remedii cu, castraveti,gheata,cartofi si degeaba. Un doctor mi-a spus ca sunt alba la fata si de aceea se accentuiaza,ies in evidenta. Dar am vazut multe fete mai albe decat mine la fata si nu au deloc. Mi-am facut si analize si nu am nicio problema. Sincer,cercanele astea ma enerveaza,merg cu capul in jos la ce cearcane am, zic ca-s moarta straight face Sunt si slabuta, daca ma mai ingras se mai reduc? sad Dati-mi niste sfaturi, un tratament ceva big grin Dau funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| spyyns a răspuns:

Ce-a ce trebuie sa faci e sa te doar in @$@$# de ce zice lumea despre tine.
Nu toti suntem perfecti.