| ClaudiaClauuu a întrebat:

Sunt galbena la fata, mereu am fost asa, am o culoare ciudata. si nu am probleme de sanatate. mi-am facut analizele si sunt perfect sanatoasa, nu am nimic dar totusi nu inteleg de ce sunt asa palida? Beau multa apa, mananc fructe, legume, iau calciu si vitamine tot timpul. In jurul ochilor sunt neagra, parca sunt drogata, am cearcane foarte accentuate si adancitura sub ochi. Dorm suficient, mi-am pus castraveti, ceai, cartofi la ochi si degeaba. chiar nu inteleg de unde am cearcanele astea straight face Nu le mai suport, nici corectorul nu le mai acopera. ce o sa fac? O sa stau toata viata cu cearcanul toata viata pe mine? Imi este si rusine sa ies pe strada cu cearcanele astea. Ce sfaturi imi dai la ambele probleme? big grin Fundaaa :*

1 răspuns:
| getutageo a răspuns:

Hey... si eu am avut aceiasi problema, la inceput am crezut ca este din cauza ficatului dar in urma unor analize am descoperit ca sunt alergica la praf... sfatul meu este sa iti faci si niste analize sa vezi daca esti alergica la ceva sau chiar sa ai probleme cu ficatul.
sper sa rezolvi cat mai repede.
te pup :*

Întrebări recente