| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, de cate ori mananc ceva, adica orice, nu conteaza ce este, fructe sau legume de fiecare data ma trece sa fac treaba mare. De exemplu: mananc un mar, merg la baie, dupa aia mananc orice altceva merg la baie, nu pot sa merg in oras cu iubitul meu sa mancam ceva sau sa iesim la o înghetata ca trebuie sa merg la baie.Trebuie sa stau toata ziua flamanda pana ajung acasa, nu stiu ce sa mai ma fac, am fost la doctorita de familie dar nu m-a bagat in seama sad si de o luna si ceva sunt tot asa, as dori cate-va pareri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mergi din nou la dr sa-ti dea o trimitere iubito, nu te poate ajuta nimeni. Poate e in toane mai bune, tot ea trebuie sa te rezolve. Daca nu schimba medicul de fam daca e o puturoasa.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Du-te iar la doctorita sau du-te la privat la un GASTROENTEROLOG care sa te consulte. Nu imi dau seama ce ar putea sa fie... Problema asta o ai din totdeauna sau doar recent a aparut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar de o luna si ceva o am problema aceasta! sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A aparut de o luna si ceva happy