| IzzyTDG a întrebat:

Am o problema... de ceva timp mi-a aparut o bubita in zona genitala care este dureroasa doar la atingere. Poate sa ma ajute cineva si sa imi spuna ce este mai exact? Multumesc. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un fir de par crescut sub piele probabil.
Daca te ingrijoreaza, mergi la medic.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un cos in piele, care e dureros.
Va trece de la sine!
Daca vrei sa grabesti vindecarea, iti recomand tinctura de propolis, pe care o aplici pe bubita cu un betisor de urechi.

| Anca2999 a răspuns:

Poate fi un cos..trebuie stors eventual daca e maricel ( va durea dar dupa te vei simtii mai ok ) pot aparea de la orice.